Sorularınız İçin Bizi Arayın:   +90 216 572 55 60
logo
 

Calibre Hukuk

Çözüm Odaklı Avukatlık Anlayışı

2007 yılından bu yana bireysel ve işletme niteliğindeki müvekkillerimize geniş kapsamlı hukuk hizmeti vermekteyiz. Hukuki problemlerin oluşmasına engel olmak amacıyla önleyici nitelikte hukuki danışmanlık hizmeti vermekte, mevcut hukuki problemlerin çözümü için ise her müvekkilin talep ve ihtiyaçlarına uygun kapsamlı ve çok yönlü çözümler üretmekteyiz. 

Kadromuz, Türkiye’nin en nitelikli Hukuk Fakültelerinden mezun olmuş, alanında tecrübeli avukatlardan oluşmaktadır. 

Ofisimiz, özel hukuk alanı ağırlıklı olmak üzere hukukun tüm alanlarında hizmet vermektedir. Uzmanlık alanlarımız arasında şirketler hukuku, iş hukuku, sağlık hukuku, fikri mülkiyet hukuku, aile hukuku, bilişim hukuku, gayrimenkul hukuku ve kira sözleşmesinden kaynaklanan hukuki problemler ve icra iflas hukuku yer almaktadır. 

Şirketlere ticari faaliyetlerinin hukuka uygun olarak yürütülmesi amacıyla danışmanlık hizmeti verilmekte ve meydana gelmiş bulunan hukuki problemler ile ilgili icra ve dava süreçlerinin yönetilmesi de iş bu danışmanlık hizmeti kapsamında yürütülmektedir. 

Yine, alanında uzman olan iş hukuku avukatlarımız ile bireysel ve kurumsal alanda problemlerin çözümü sağlanmakta,  olası dava süreçleri profesyonelce yürütülmekte ve sonuçlandırılmaktadır.

Ofisimiz teknolojik gelişmeler, mevzuat ve içtihatta meydana gelen yenilikler sebebiyle sürekli kendimizi yenilemekte ve müvekkillerine yüksek kalitede hukuki hizmet vermektedir.